Geleneksel mecradan, dijital mecraya bir çok alanda çözüm üretiyoruz.


Yazılım dünyası sürekli bir gelişim ve inkişaf içerisinde.

AR-GE desteği olmayan yazılımlar güncelliğini kaybetmekle beraber, cazibesini de yitirmektedir.

Güncel ve süreklilik arzeden çözümler için çözüm ortaklarına ve müşterek harekete ihtiyaç var. 

Bu münasebetle ülkemizin yerli web içerik yazılımı olan WEBVİZİTİM'in AR-GE çalışmalarını ve genel distribütörlüğünü İmkan Ltd. Şti. ile beraber yürütmekteyiz.


Web Yazılımları

Web dünyasında ihtiyacınız olan her türlü, içerik yönetimi ve program, güncel yazılım standartlarına uygun olarak hazırlanır.

Özgün Web Sitesi Kurulumu

Kurumsal ihtiyaçlarınızı dinliyor, istek ve arzularınız çerçevesinde size en uygun tasarımları uyguluyoruz. 

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak sitenizin ziyaretçi sayısını artırır ve daha az reklamla daha çok insana ulaşmanızı sağlar. Bunun için web sitelerinizi optimize ediyor ve standartlara uygun hale getiriyoruz.

Sanal Pos Entegrasyonu

Tüm içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret çözümleri için sanal pos altyapısı entegrasyonu sağlıyoruz.. Ayrıca Iyzico ve Goshopier çözümleri de sunuyoruz.

E- Ticaret

Özel tasarımlı, orta ve küçük çaplı ürün yelpazesine sahip tüm firmalar için e-ticaret altyapımız mevcuttur. Şablon ve standart tasarımlı sitelerin çok ötesinde bir e-ticaret deneyimi yaşayın.

Video Dersler

Videolarınızı satmak mı istiyorsunuz. Video dersleriniz veya özel çalışmalarınızı kolayca üyelerinize satabileceğiniz ve gelişmiş raporlarla takip edebileceğiniz ideal bir çözümümüz var.

WhatsApp
Yükleniyor